foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

1 października klasa 2 „c” w ramach zajęć z modułów pojechała na Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu.

Wzięliśmy udział w zajęciach praktycznych dotyczących biomechaniki narządu ruchu człowieka. Każda chętna osoba miała okazję sprawdzić samego siebie. Kolejno udaliśmy się na zajęcia z zakresu badania materiałów. Po wykładzie mogliśmy się przekonać, jak wykonuje się i na czym dokładnie polegają badania materiałów od strony praktycznej.

Wyjście na Politechnikę okazało się ciekawym doświadczeniem dla każdego z nas!

link spotkanie z nauką nr 2

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!