foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczniowie klas pierwszych drugich i trzecich naszego Technikum uczestniczyli w tym roku szkolnym w zajęciach prezentujących Jaskinię 3D w Gliwicach. Każdy mógł założyć okulary, czujniki na dłonie i zwiedzić wnętrze statku, tropikalną wyspę, złapać balony lub nazbierać owoców z drzew. To było niesamowite przeżycie!

Druga część zajęć odbyła się w Zabrzu. Uczniowie poznawali zintegrowane środowisko Unity, które służy  do tworzenia gier trójwymiarowych oraz dwuwymiarowych lub innych materiałów interaktywnych takich jak: wizualizacje czy animacje. Młodzież budowała obiekty, które znajdują się na scenie gry wykorzystując do tego celu gotowe komponenty. Środowisko umożliwiało także podgląd kodu C#, który się automatycznie generował. 

 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!