foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20171018 120450118.10.2017 odbyły się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery prezentacje podsumowujące wyjazd do Schkeuditz. Wykłady zostały poprowadzone dla uczniów klas 3 gimnazjum przez uczestników praktyk, którzy opowiedzieli o przebiegu wyjazdu. Uczniowie przedstawili program praktyk i program kulturowy, podkreślili również ilość zalet związanych z takim wyjazdem. Uczniowie poprawili swoje kompetencje praktyczne, postawy osobiste, umiejętności posługiwania się językiem obcym, podnieśli umiejętności organizacyjne oraz wiedzę o innych kulturach.

Uczniowie gimnazjum pozazdrościli uczniom technikum możliwości takiego wyjazdu za granicę i mają nadzieję, że w przyszłości również będą mogli skorzystać z takiej mobilności. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!