Od sierpnia 2010 roku w naszej szkole realizowany jest projekt PICTURE EUROPE. Projekt realizowany jest w ramach programu Comenius.

Jest to międzynarodowy projekt mający na celu przezwyciężanie stereotypów za pomocą uniwersalnego języka obrazów. Projekt zawiera liczne zadania ułatwiające komunikację uczestnikom z różnych krajów.

W pierwszym roku realizacji projektu grupy uczniów z naszej szkoły odwiedziły Włochy oraz Holandię.

Efekty pracy, liczne zdjęcia i bieżące informacje można znaleźć na stronie projektu: www.pictureeurope.pl

Who's Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.