Rekrutacja na rok szkolny 2019 / 2020

Szkoła średnia:

ulotka rekrutacja 2019 mw

Warunki i kryteria rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019 / 2020 - plik pdf

Warunki i kryteria rekrutacji dla absolwentów szkół podstawowych na rok szkolny 2019 / 2020 - plik pdf

Więcej informacji o szkole znajduje się w zakładce szkoła.

Informujemy, że 4 marca 2019 roku rozpocznie się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po przejściu postępowania rekrutacyjnego, którego terminy i kryteria przedstawiono poniżej w załączniku.

Do pobrania pliki:

SP 27 rekrutacja klasy pierwsze - do pobrania plik

Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej - do pobrania plik

Zarządzenie 19 ws. terminów rekrutacji do klasy pierwszej uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Uchwała rekrutacja do kl I poza obwodem - do pobrania plik

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Drugi do pobrania - plik pdf

Zapraszamy rodziców i dzieci na dni otwarte szkoły które odbędą się w dniu:

30 marca (sobota) w godzinach od 10.00 – 12.00.

Informujemy rodziców uczniów klas trzecich, którzy planują zmianę obecnej szkoły na SP 27 w Zabrzu, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Zabrze Nr 178/WO/2019 od 25.03 do 5.04.2019 roku należy zgłosić się do sekretariatu szkoły celem zapisania dzieci do klasy czwartej. Wnioski będzie można pobrać w sekretariacie lub na stronie szkoły.

Do pobrania:

Zarządzenie 178 ws_terminów składania wniosków do klasy 4 - do pobrania plik

Zgłoszenie do klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 27 - do pobrania plik

Zapraszamy rodziców i dzieci na dni otwarte szkoły które odbędą się w dniu:

30 marca (sobota) w godzinach od 10.00 – 12.00.

Informujemy rodziców uczniów klas szóstych, którzy planują zmianę obecnej szkoły na SP 27 w Zabrzu, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Zabrze Nr 20/WO/2019 od 1.03 do 14.03.2019 roku należy zgłosić się do sekretariatu szkoły celem zapisania dzieci do klasy siódmej. Wnioski będzie można pobrać w sekretariacie lub na stronie szkoły.

Do pobrania:

Zarządzenie 21 ws_terminów składania wniosków do klasy 7 - do pobrania plik

Zgłoszenie do klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 27 - do pobrania plik

Zapraszamy rodziców i uczniów klas szóstych na dni otwarte szkoły

2 marca (sobota) w godzinach od 10.00 – 12.00.