Job shadowing grupa nauczycieli naszej szkoły mogła podczas zimowych ferii obserwować pracę szkół  na maltańskiej wyspie Gozo.

job0002job0001

Dzień w maltańskiej szkole zaczyna się od apelu, podczas którego prezentowane są ważne dla kraju i danego miasta wydarzenia oraz przedstawiane są szczególne osiągnięcia uczniów i nauczycieli. Każde spotkanie kończy wspólna modlitwa, po której uczniowie rozchodzą się na zajęcia.

job0004job0003

Nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych i obserwować metody pracy z uczniem, wymienić się doświadczeniami, zapoznać się ze specyfiką poszczególnych placówek - poznać  ich organizację, sukcesy i bolączki. Udział w projekcie zaowocował nawiązaniem nowych kontaktów przydatnych w realizacji  międzynarodowych projektów oraz stał się  źródłem inspiracji do dalszych działań zawodowych i osobistego rozwoju.

job0005