foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Nasze

Czytaj więcej: Nasze Czytaj więcej: Nasze Czytaj więcej: Nasze Tak jak wielu Polaków w dniu 9 listopada o 11:11 odśpiewaliśmy w naszej szkole kilka zwrotek hymnu narodowego. Szczególnie pięknie przygotowali się nasi najmłodsi uczniowie, którzy do śpiewu dodali galowe stroje! Zaprezentowaliście się bardzo dobrze. Brawo!!!

Śniadanie daje moc!

Klasy: 1a, 1b i 2a wzięły udział w Programie Edukacyjnym „Śniadanie daje moc”. Dnia 8 listopada dzieci wspólnie przygotowały i zjadły śniadanie – najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień.

W ramach…

Read more: Śniadanie daje moc!

W dniu 28 września 2018 roku w klasach 4,5,7 Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu świętowano VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Najpierw uczniowie rozwiązywali zadania zaproponowane przez organizatorów, później wzajemnie sprawdzali się ze znajomości tabliczki mnożenia w formie zabawy z piłką. Dodatkowo uczniowie klasy 7 zagrali w matematyczne memory. Wszyscy, którzy bezbłędnie rozwiązali zadania otrzymali specjalne certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

p. E. Czyba

Read more: Świętowaliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia!

Po raz drugi przywitaliśmy w murach naszej szkoły klasy pierwsze szkoły podstawowej. Mali uczniowie z wielkimi rogami obfitości wysłuchali krótkiego przedstawienia w wykonaniu starszych kolegów z grupy teatralnej 10Kurtyna, po czym zostali przywitani przez p. dyrektor Elżbietę Brzezińską. To był pierwszy, ale jakże ważny dzień w szkole.

Życzymy samych sukcesów i mamy nadzieję, że każdy dzień w szkole będzie taki fajny jak ten pierwszy. Powodzenia pierwszaczki!

 

Read more: Nowe pierwszaki w dziesiątce!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!