Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po przejściu postępowania rekrutacyjnego, którego terminy i kryteria przedstawiono w załączniku.

Rekrutacja do klasy pierwszej - link

Wniosek o przyjęcie ucznia zamieszkałego poza obwodem szkoły do klasy pierwszej - link

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.