foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

MiśW dniu 19.10.2017r. w klasie I i klasach IV SP odbył się Dzień Pluszaka. Zajęcia były prowadzone prze uczennice z wolontariatu naszej szkolnej biblioteki: Natalię Mentel, Olimpię Tymków, Kingę Popławską (klasa II C), Paulinę Sztąderską, Wiktorię Jaworek, Weronikę Krauzę, Wiktorię Klyszcz oraz Alinę Janc (klasa IIIB), nad którymi opiekę sprawowała Pani Katarzyna Stankiewicz.

Uczniowie zapoznali się z różnymi bohaterami książek, np: o psach czy kocie Cukierku. Uczniowie klasy pierwszej mogli pozyskać nowe informacje na temat życia niedźwiedzi, a także wzięli udział w zabawie plastycznej.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!