MiśW dniu 19.10.2017r. w klasie I i klasach IV SP odbył się Dzień Pluszaka. Zajęcia były prowadzone prze uczennice z wolontariatu naszej szkolnej biblioteki: Natalię Mentel, Olimpię Tymków, Kingę Popławską (klasa II C), Paulinę Sztąderską, Wiktorię Jaworek, Weronikę Krauzę, Wiktorię Klyszcz oraz Alinę Janc (klasa IIIB), nad którymi opiekę sprawowała Pani Katarzyna Stankiewicz.

Uczniowie zapoznali się z różnymi bohaterami książek, np: o psach czy kocie Cukierku. Uczniowie klasy pierwszej mogli pozyskać nowe informacje na temat życia niedźwiedzi, a także wzięli udział w zabawie plastycznej.