foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSCF1494Najmłodszych uczniów naszej szkoły podstawowej odwiedzili w zeszłym tygodniu niecodzienni goście - policjant i jego wierny niebieski pies Sznupek. Dzieciaki ciepło przyjęły wizytę, chętnie brały udział w lekcji i odpowiadały na wszystkie trudne pytania policjanta. Głównym tematem lekcji były bezpieczne zachowania; dzięki ciekawym filmom dzieciaki nauczyły się kiedy i jak należy zadzwonić pod numer alarmowy, podstawowych zasad ruchu drogowego oraz jak zachować się, kiedy podejdzie do nich osoba nieznajoma.

Największą furorę zrobił jednak Sznupek. Lekcja nie mogła obyć się bez zabawy z ogromnym psiakiem i wspólnego zdjęcia. Żadna wizyta u pierwszaków nie mogła też zakończyć się bez przybijania piątek z redakcją.DSCF1484

M. Wilk. M. Żurek kl. 2m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!