received 412724899146773Dnia 1 grudnia w szkolnej świetlicy odbyło się przedstawienie dla klas pierwszych i czwartych szkoły podstawowej o tytule "Entliczek pętliczek". Dzieci były zachwycone fabułą,  która mówiła o robaczku mającym dosyć jedzenia jabłek. Przygotowania trwały około dwóch miesięcy, wszyscy aktorzy byli bardzo zaangażowani, dlatego spektakl stał na wysokim poziomie. Zaangażowanie nowej grupy teatralnej pod nazwą Rodzynek-Dziewczynek oraz przy okazji świetna zabawa spowodowały, że debiut stał się sukcesem. Miło było patrzeć jak młodzi artyści bawią się na scenie - śpiewają, tańczą i grają.

Z niecierpliwością czekamy na następne wystąpienia młodych talentów z nowej grupy teatralnej pod kierunkiem p. Beaty Wyrzykowskiej-Piesik.

D. Safian, K. Ścisło kl. 2p