foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20180125 092708Dzieciaki z podstawówki mogą cieszyć się nowym sprzętem w postaci monitorów dotykowych, które możemy znaleźć w sali nr 13 i 14. Urządzenia zaczęły działać już w poniedziałek (22 stycznia). Co ważne są bardzo nowoczesna, a paradoksalnie, ich obsługa nie jest trudna. Nauczyciele mogą z nich korzystać na kilka różnych sposobów np. poprzez wyszukiwanie potrzebnych materiałów w google czy youtube. Bardzo przydatna jest także funkcja tzw. "białej tablicy", która umożliwia rysowanie figur na płaszczyźnie, brył przestrzennych z możliwością pokazywania ich w różnych rzutach i przekrojach, a także prostych czy układów równań. Dzieciom pomagają przede wszystkim w zrozumieniu wielu zagadnień, pobudzają ich wyobraźnię i pamięć za pomocą różnych typów zaznaczeń i ogromnej palety barw.

Młodzi uczniowie zdają się być zainteresowani i w pełni zaangażowani w lekcję, co niezmiernie cieszy.

Pozostaje tylko czekać na owoce ich wytężonej pracy! 

M. Kycia kl. 3m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 1122 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!