IMG 20180125 092708Dzieciaki z podstawówki mogą cieszyć się nowym sprzętem w postaci monitorów dotykowych, które możemy znaleźć w sali nr 13 i 14. Urządzenia zaczęły działać już w poniedziałek (22 stycznia). Co ważne są bardzo nowoczesna, a paradoksalnie, ich obsługa nie jest trudna. Nauczyciele mogą z nich korzystać na kilka różnych sposobów np. poprzez wyszukiwanie potrzebnych materiałów w google czy youtube. Bardzo przydatna jest także funkcja tzw. "białej tablicy", która umożliwia rysowanie figur na płaszczyźnie, brył przestrzennych z możliwością pokazywania ich w różnych rzutach i przekrojach, a także prostych czy układów równań. Dzieciom pomagają przede wszystkim w zrozumieniu wielu zagadnień, pobudzają ich wyobraźnię i pamięć za pomocą różnych typów zaznaczeń i ogromnej palety barw.

Młodzi uczniowie zdają się być zainteresowani i w pełni zaangażowani w lekcję, co niezmiernie cieszy.

Pozostaje tylko czekać na owoce ich wytężonej pracy!

M. Kycia kl. 3m