Informujemy, że 15 lutego 2018 roku rozpocznie się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po przejściu postępowania rekrutacyjnego, którego terminy i kryteria przedstawiono poniżej w załączniku.

Do pobrania pliki:

SP 27 rekruracja klasy pierwsze - plik pdf
Uchwała rekrutacja do kl I poza obwodem - plik pdf
Zarzadzenie 67 ws. terminów rekrutacji do klasy pierwszej - plik pdf
Zarzadzenie 68 ws. rekrutacji uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły - plik pdf

Zapraszamy rodziców i dzieci na dni otwarte szkoły które odbędą się w dniu:

3 marca (sobota) w godzinach od 10.00 – 12.00.