przed 2W przeciągu ostatnich dwóch tygodni mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dzieci z przedszkola przy ulicy Chopina 26. W ramach tzw. Dni Otwartych przedszkolaki poznają zakątki naszej szkoły i korzyści, jakie płyną z uczęszczania na nasze zajęcia. Starsi koledzy i koleżanki z turystyki i przyrody przeprowadzili zajęcia pod opieką pani Doroty Bajer i pani Katarzyny Kowalskiej-Bławat, w których młodsi koledzy wzięli udział:

• malowanie makaronu
  • wyklejanie
  • wycinanie wzorów
  • zajęcia taneczne

Organizacja zajęć dla dzieci nie była łatwym wyzwaniem, ale wszyscy poradzili sobie doskonale. Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone i wyraziły chęć przybycia do naszej szkoły. W nadchodzące weekendy odbędą się także Dni Otwarte dla rodziców, którzy są zainteresowani programem edukacyjnym naszej szkoły. Na wszystkich przybyłych będzie czekał słodki poczęstunek.

A. Kowalska kl. 3m