1A6Klasy: 1a, 1b i 2a wzięły udział w Programie Edukacyjnym „Śniadanie daje moc”. Dnia 8 listopada dzieci wspólnie przygotowały i zjadły śniadanie – najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień

W ramach programu odbyły się zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci zdobyły informacje, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania, podkreślających ważną rolę prawidłowego żywienia w codziennym życiu.

8 listopada – Dzień Śniadanie Daje Moc obchodzony jest w Europie jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

p. B. Paruzel