foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

1A6Klasy: 1a, 1b i 2a wzięły udział w Programie Edukacyjnym „Śniadanie daje moc”. Dnia 8 listopada dzieci wspólnie przygotowały i zjadły śniadanie – najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień

W ramach programu odbyły się zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci zdobyły informacje, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania, podkreślających ważną rolę prawidłowego żywienia w codziennym życiu.

8 listopada – Dzień Śniadanie Daje Moc obchodzony jest w Europie jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

p. B. Paruzel

Galeria zdjęć

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!