foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Informujemy, że zgodnie z Komunikatem Nr 5/2017 (W sprawie przyjmowania uczniów do klas pierwszych oraz prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do klas czwartych i siódmych) istnieje już możliwość zgłaszania dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy I. Dzieci będą przyjmowane na podstawie zgłoszenia rodziców dzieci, którego druk dostępny jest na stronie www szkoły oraz w sekretariacie.

Informujemy jednocześnie, że kandydaci do klas pierwszych zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci po przeprowadzeni postępowania rekrutacyjnego, którego szczegóły zostaną opublikowane do 15.04.2017 jeśli będziemy dysponować wolnymi miejscami.

Obwód szkoły i zgłoszenie w załączniku poniżej:

Informacja o zgłoszeniu dziecka do klasy pierwszej - obwód szkoły

Zgłoszenie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 - formularz

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!