20161110 10071010 listopada nasza grupa teatralna przypomniała społeczności szkolnej o Święcie Niepodległości, czyli potocznie mówiąc 11-Listopada. Happening, który przedstawiliśmy był krótki, ale wyrazisty, pełen przekazu i emocji. Biało-czerwone kolory dominowały w przedstawieniu, a okrzyki „Niech żyje wolna Polska” dodawały uroku i zakłócały ciszę, tym samym wzbudzając zainteresowanie przechodzących korytarzem uczniów. Nauczycieli i szkolnych kolegów obdarowaliśmy kotylionami, żeby wpięte w ubrania podkreślały, że "dziesiątka" pamięta o narodowym święcie.

Dziękujemy za zainteresowanie i wysłuchanie naszego krótkiego happeningu.