foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Żabol Kowalski rusza w podróżOd września 2019 roku w naszej szkole realizujemy projekt „In which world do we want to live? – w jakim świecie chcemy żyć?”.

W jego ramach udało nam się odwiedzić piękną Maltę! Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie możemy odbywać kolejnych podróży. Znaleźliśmy jednak na to sposób! Każdy projektowy partner - Litwa, Niemcy, Gozo (Malta), Portugalia, Holandia, Francja i Polska - wyśle swoją maskotkę do szkoły innych krajów. Tym sposobem nasz podróżnik zwiedzi wiele ciekawych miejsc i opisze swoje doświadczenia!

Przedstawiamy Wam naszą maskotkę, Żabola Kowalskiego, która właśnie rozpoczyna swą podróż do Francji!

Szerokiej drogi!

 

Wyjazd na Gozo

W listopadzie 2019 dwóch uczniów z klasy szóstej Szkoły Podstawowej i dwóch opiekunów udało się na Gozo w celu spotkania się z partnerami projektu „In welcher Welt wollen wir leben? (W jakim świecie chcemy żyć?)” w ramach programu Erasmus plus.

Dzieci pokazały w prezentacji (link)naszą szkołę oraz wzięły udział…

Read more: Wyjazd na Gozo

Od 1 września 2019 Zespół Szkół nr 10 rozpoczął realizację projektu „In welcher Welt wollen wir leben? (W jakim świecie chcemy żyć?)” w ramach programu Erasmus plus. Projekt skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej i będzie trwał 2 lata. Poza naszą placówką w projekcie biorą udział szkoły z Niemiec, Malty,…

Read more: O projekcie

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!