foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 119116 grudnia w Sali Kameralnej Teatru Nowego uczniowie naszej szkoły przedstawili program słowno-muzyczny pt. To własnie tego wieczoru, program skierowany do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego z okazji zbliżających się świąt. Wprowadzili nas w tą jedyną atmosferę głównie dzięki pięknie odśpiewanym kolędom. 

Dla wszystkich obecnych na spotkaniu i tych, którzy nie mogli przyjść wszystkiego, co tylko najlepsze, pamiętajmy, że są wieczory, na które czekamy z utęsknieniem; są wieczory, jedyne w roku, pełne ciepła i miłości. Oby nadchodzące święta Bożego Narodzenia takie właśnie były.

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!