foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczniowie klas pierwszych drugich i trzecich naszego Technikum uczestniczyli w tym roku szkolnym w zajęciach prezentujących Jaskinię 3D w Gliwicach. Każdy mógł założyć okulary, czujniki na dłonie i zwiedzić wnętrze statku, tropikalną wyspę, złapać balony lub nazbierać owoców z drzew. To było niesamowite przeżycie!

Druga część zajęć odbyła się w Zabrzu. Uczniowie poznawali zintegrowane środowisko Unity, które służy  do tworzenia gier trójwymiarowych oraz dwuwymiarowych lub innych materiałów interaktywnych takich jak: wizualizacje czy animacje. Młodzież budowała obiekty, które znajdują się na scenie gry wykorzystując do tego celu gotowe komponenty. Środowisko umożliwiało także podgląd kodu C#, który się automatycznie generował. 

 

1 października klasa 2 „c” w ramach zajęć z modułów pojechała na Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu.

Wzięliśmy udział w zajęciach praktycznych dotyczących biomechaniki narządu ruchu człowieka. Każda chętna osoba miała okazję sprawdzić samego siebie. Kolejno udaliśmy się na zajęcia z zakresu badania materiałów. Po wykładzie mogliśmy się…

Read more: Rok szkolny 2013/2014

Czytaj więcej: O współpracyW kwietniu 2013 roku zapieczętowaliśmy, w uroczysty sposób, współpracę naszej szkoły z Politechniką Śląską. Klasa Ic naszego biomedycznego technikum od tej chwili została objęta patronatem Wydziału Inżynierii Biomedycznej. Uczniowie uczestniczą regularnie w ciekawych zajęciach organizowanych przez uczelnię. Są to najczęściej lekcje laboratoryjne, praktyczne, bądź wykłady interesujących ludzi, profesorów, zasłużonych sław.


Read more: O współpracy

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!