foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Job shadowing grupa nauczycieli naszej szkoły mogła podczas zimowych ferii obserwować pracę szkół  na maltańskiej wyspie Gozo.

Czytaj więcej: Job shadowing na MalcieCzytaj więcej: Job shadowing na Malcie

Dzień w maltańskiej szkole zaczyna się od apelu, podczas którego prezentowane są ważne dla kraju i danego miasta wydarzenia oraz przedstawiane są szczególne osiągnięcia uczniów i nauczycieli. Każde spotkanie kończy wspólna modlitwa, po której uczniowie rozchodzą się na zajęcia.

Czytaj więcej: Job shadowing na MalcieCzytaj więcej: Job shadowing na Malcie

Nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych i obserwować metody pracy z uczniem, wymienić się doświadczeniami, zapoznać się ze specyfiką poszczególnych placówek - poznać  ich organizację, sukcesy i bolączki. Udział w projekcie zaowocował nawiązaniem nowych kontaktów przydatnych w realizacji  międzynarodowych projektów oraz stał się  źródłem inspiracji do dalszych działań zawodowych i osobistego rozwoju. 

Czytaj więcej: Job shadowing na Malcie

We wrześniu 2017 ruszył w naszej szkole projekt skierowany do nauczycieli uczących w Zespole Szkół nr 10 - "Speak English" - Kre@tywny nauczyciel, we learn to teach better. Jest on finansowany w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna.

 …

Read more: "Speak English" - Kre@tywny nauczyciel, we learn to teach better

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!