foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Weronika Braun finalistą WKP!Weronika Braun - uczennica klasy 8B - została finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Podziwiamy wiedzę i serdecznie gratulujemy Weronice oraz p. W. Kruszelnickiej, pod okiem której Weronika się przygotowywała.

 

Czytaj więcej: Bal karnawałowy klas 1-3Czytaj więcej: Bal karnawałowy klas 1-3W czwartek 3 lutego i w piątek 4 lutego w klasach 1-3 odbył się bal karnawałowy. Klasy bawiły się w pięknie przystrojonej balonami, serpentynami małej sali gimnastycznej, przestrzegając zalecanych podczas pandemii obostrzeń. Nie zabrakło ciekawych i pięknych strojów, zabaw oraz smacznego poczęstunku.

p. A. Matusiak

Read more: Bal karnawałowy klas 1-3

Pamięć 81.

W ubiegłych miesiącach uczniowie Szkoły Podstawowej uczestniczyli w projekcie Pamięć 81., którego celem było przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania obchodów 40 rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w lekcji historii z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez IPN, brali udział w konkursach plastyczno - literackich…

Read more: Pamięć 81.

Czytaj więcej: Kodowanie w klasach I - IIIW dniach 9-24 października 2021 r. w naszej szkole miało miejsce wydarzenie pod nazwą „Bawimy się w kodowanie ”. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach udziału w Code Week  -  Europejskiego Tygodnia Kodowania. W zajęciach wzięli udział uczniowie z klas 1-3, którzy chętnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Ponadto za zaangażowanie szkoła otrzymała CERTYFIKAT.

p. A. Matusiak

Read more: Kodowanie w klasach I - III

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!