foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Dla uczniów

TECH braz 2020 mm

Who's Online

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

plakatsp27Oferujemy

- Od pierwszej klasy zajęcia z języka niemieckiego
mniejszości narodowej (3h/tyg.)

- Zajęcia sportowe w nowoczesnej sali gimnastycznej
oraz na boiskach znajdujących się na terenie szkoły

- Możliwość zabawy na szkolnym placu zabaw

- Ciekawe zajęcia pozalekcyjne: j. angielski, zajęcia z robotyki,
kółko muzyczne oraz teatralne

- Opiekę na świetlicy w godzinach 06.30 – 17.00

- Możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej

Od 22 kwietnia do 11 maja 2021 prosimy rodziców o składanie wniosków  o przyjęcie do klasy pierwszej dostępnych na naszej stronie www. Wypełnione wnioski należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub przesłać podpisane i zeskanowane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!