foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

VII Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Nr 10) w Zabrzu

NazwiskoImięDecyzja
Adamski Jan zakwalifikowany
Antoniak Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Barczak Norbert zakwalifikowany
Bączyńska Oliwia zakwalifikowany
Będzińska Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białas Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białek Faustyna zakwalifikowany
Bielecka Julia zakwalifikowany
Bojanowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Borkowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Broja Mateusz zakwalifikowany
Broja Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzostkiewicz Sebastian zakwalifikowany
Brzozowska Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bukowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Burczyk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BYĆ HANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chmielewska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chmura Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cioch Zofia zakwalifikowany
Ciupa Marta zakwalifikowany
Czajkowski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czyba Kamil zakwalifikowany
Dąbrowska Laura zakwalifikowany
Dembicki Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Długosz Adrian zakwalifikowany
Domagała Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dulęba Piotr zakwalifikowany
Dzido Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziubek Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gajewska Karolina zakwalifikowany
Garbacik Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gemula Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gniadek Oliwia zakwalifikowany
Gołębiewski Filip zakwalifikowany
Goździak Patrycja zakwalifikowany
Grabarczyk Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabowski Wiktor zakwalifikowany
Grabski Mateusz zakwalifikowany
Gryma Sonia zakwalifikowany
grzegorzyca kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzegorzyca Wiktoria zakwalifikowany
Hyżak Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janowicz Max zakwalifikowany
Jeziak Kalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Józefowska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Juraszczyk Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kachel Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamińska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamiński Jakub zakwalifikowany
Karaś Semir niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kęsy Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kielar Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimaszewska Jesica niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kopycińska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostrzewa-Pyrczak Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosz Wiktoria zakwalifikowany
Kot Kacper zakwalifikowany
Kotuła Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalski Mateusz niezakwalifikowany
KRAKOWIAK BARTOSZ zakwalifikowany
Kropidłowska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Król Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzciuk Wiktoria zakwalifikowany
Krzon Nadia zakwalifikowany
Krzon Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubiak Oliwia zakwalifikowany
Kulig Mateusz zakwalifikowany
Kupczak Jagoda zakwalifikowany
Leś Anna zakwalifikowany
Lewandowska Oliwia zakwalifikowany
Lis Miłosz zakwalifikowany
Lorek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machaj Julia zakwalifikowany
Maciak Patryk zakwalifikowany
Macioch Oskar zakwalifikowany
Madeja Marcin zakwalifikowany
Madejewska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Malinowska Jowita zakwalifikowany
Mantyka Monika zakwalifikowany
Matuszek Marcin zakwalifikowany
Matuszewska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mrozek Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mucha Oliwer niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Murkowski Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musialik Paweł zakwalifikowany
Muzyka Szymon zakwalifikowany
Nawrat Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nieswiec Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Obstój Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Odrobina Maciej zakwalifikowany
Olejniczak Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Olszak Dawid zakwalifikowany
Olszewska Joanna zakwalifikowany
Orzoł Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oszust Magdalena zakwalifikowany
Paszek Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PAWLAS TYMON TOMASZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Piechota Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pieczyńska Anastazja zakwalifikowany
PIECZYSKI PASKAL ,WOJCIECH zakwalifikowany
Piernikarczyk Michał zakwalifikowany
Pięta Nikola zakwalifikowany
Płatek Monika zakwalifikowany
Profus Natalia zakwalifikowany
Pyras Mateusz zakwalifikowany
Romanowski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Różacki Michał zakwalifikowany
Sałata Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sikora Patryk zakwalifikowany
Sklorz Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smoter Małgorzata zakwalifikowany
Soballa Grzegorz zakwalifikowany
Sokół Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sorokowska Oliwia zakwalifikowany
Stalmach Dariusz zakwalifikowany
Steiman Kacper zakwalifikowany
Suszyńska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szatanik Wojciech zakwalifikowany
Szwed Aleksandra zakwalifikowany
Szydło Martyna zakwalifikowany
Świstek Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Thiemel Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszewski Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trąbka Dominik zakwalifikowany
Trojanowska Aleksandra zakwalifikowany
Trojanowska Ewa zakwalifikowany
Wajda Sara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walke Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wasylewicz Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wielichowska Sandra zakwalifikowany
Wnuk Krzysztof zakwalifikowany
wojnarowska zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wollny Marco zakwalifikowany
Woźniak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wudaszewska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zamęcka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadzka Paulina zakwalifikowany
Zimoląg Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zub Amelia zakwalifikowany
Zuber Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zwolińska Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żurawska Wiktoria zakwalifikowany



OddziałNajniższa liczba punktów
(1GZ) klasa mistrzostwa sportowego 30 **
(1H) artystyczno-językowa 77.6
(1N) przyrodniczo-europejska 58.15

** - w oddziałach sportowych podstawą przyjęcia jest liczba punktów uzyskanych za próbę sprawności fizycznej

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Nr 7 (Zespół Szkół Nr 10) w Zabrzu

NazwiskoImięDecyzja
Adamek Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balicki Mateusz zakwalifikowany
Bartuś Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bedliński Jakub zakwalifikowany
Bednorz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Biernat Mateusz zakwalifikowany
Bogajewski Miłosz zakwalifikowany
BOREK ADAM niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borkowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borkowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borys Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Brzrzowski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Budnik Marcel zakwalifikowany
Burdelski Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Choncel Antoni zakwalifikowany
Chwiłkowski Olivier zakwalifikowany
Cwołek Jakub zakwalifikowany
Czechowski Jakub zakwalifikowany
Czodrowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dąbrowska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dembicki Łukasz zakwalifikowany
Diaków Mieczysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dobucki Wojciech zakwalifikowany
Dołgij Kacper zakwalifikowany
Dorosz Bartosz zakwalifikowany
Drewniok Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Dymek Arkadiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziubek Marek zakwalifikowany
Erdmann Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Fabisiak Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fenger Tadeusz zakwalifikowany
Gawin Otylia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Głusiński Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gołąbek Kacper zakwalifikowany
Grzeganek Olaf niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzegorczyk Olivier zakwalifikowany
Grzelka Maciej zakwalifikowany
Gutowska Barbara zakwalifikowany
Halek Marwin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hebda Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hodyl Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Horoshko Marian zakwalifikowany
INTEK MATEUSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Intrys Szymon zakwalifikowany
Jankowski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jeziorski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Juranek Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jurek Mateusz zakwalifikowany
Kachel Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczmarczyk Jakub zakwalifikowany
Kamińska Kinga zakwalifikowany
Kamiński Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kara Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karkoszka Dagmara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kazik Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kięczkowski Franciszek zakwalifikowany
Kłosiński Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koczy Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kos Igor zakwalifikowany
Kowalski Mateusz zakwalifikowany
Kozaczkiewicz Patryk zakwalifikowany
Kozioł Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozłowski Sławomir zakwalifikowany
Krajewski Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kukawka Karolina zakwalifikowany
Kula Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kunce Grzegorz zakwalifikowany
Kupka Witold zakwalifikowany
Lubecki Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lubecki Sylwek zakwalifikowany
Łagocki Wiktor zakwalifikowany
Majgier Michał zakwalifikowany
Malicka Nicola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Maligłówka Michał niezakwalifikowany
Malurdy Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Marko Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mathea Oliwer niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matula Mateusz zakwalifikowany
Michalec Jakub Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mnich Matuesz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musialik Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Napierała Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niedośpiał Oskar zakwalifikowany
Niedurny Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niedźwiecki Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Nowak Olivia zakwalifikowany
Nowak Remigiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowicki Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowok Oliwer niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ogaza Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Okła Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pakuła Jakub zakwalifikowany
Palacz Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Paszek Stanisław zakwalifikowany
Pawlak Damian zakwalifikowany
Pezdek Seweryn niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pieczko Gracjan zakwalifikowany
Pieprzak Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pilch Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Plombon Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Plona Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Poganiok Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Połośka Krzysztof zakwalifikowany
POPIELSKI SZYMON niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rajkiewicz Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Raś Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Remer Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rodasik Jesika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rohach Rostyslav niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rosiński Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Różacki Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Różycka Alicja zakwalifikowany
Rubacki Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ryś Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Saternus Maciej zakwalifikowany
Siedleczko Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siwik Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skalmierski Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sklorz Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skowronek Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Socha Mateusz zakwalifikowany
Sokołowski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sołecka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Starzec Antoni zakwalifikowany
Stawicki Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stec Kamil zakwalifikowany
Stefankiewicz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stola Letycja zakwalifikowany
Szczepaniak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczerkowski Krzysztof zakwalifikowany
Świercz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Thiemel Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszek Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Tomaszewski Michał zakwalifikowany
Tomaszewski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trojanowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ulaszek Łukasz zakwalifikowany
Wach Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Waszczuk Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WERNER JAKUB niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiącek Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiewióra Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilczyński Robert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiszniewski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniowski Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witański Marcin zakwalifikowany
Wójcik Szymon zakwalifikowany
Zapart Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawieracz Piotr zakwalifikowany
Zdziebko Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zemczak Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zienkiewicz Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Żurke Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żyła Kacper zakwalifikowany



OddziałNajniższa liczba punktów
(1E) technik elektronik 71.55
(1I) technik informatyk 67.25
(1P) technik programista 85.45
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!