foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Sukcesy w 65. OKRze!!!Czytaj więcej: Sukcesy w 65. OKRze!!!Czytaj więcej: Sukcesy w 65. OKRze!!!Eliminacje miejskie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla naszych artystów skończyły się pełnym sukcesem. Nie po raz pierwszy udowadniamy, że „artystyczna dziesiątka” to jest coś.

Z przyjemnością informujemy, że:

Zuzanna Gajdzik zajęła 1 miejsce w kategorii recytacja i 2 miejsce w kategorii „wywiedzione ze słowa”

Lena Piesik zajęła 1 miejsce w kategorii poezja śpiewana (akompaniament Mateusz Ferst)

Amelia Cieślik zajęła 1 miejsce w kategorii poezja śpiewana (akompaniament Lena Piesik).

Wszyscy pojadą do Katowic we wrześniu na eliminacje wojewódzkie i tam będą reprezentować Zabrze. To duży sukces – serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Was w Katowicach.

VIII Wieczór Poezji!

Nietypowy był to spektakl – niezwykłe to były urodziny! 28 lutego zespół Zdziesiątkowani wraz ze swoją instruktorką Beatą Wyrzykowską-Piesik oraz przyjaciółmi zaprosił widzów do Sali Kameralnej Teatru Nowego na wydarzenie szczególne, bo wydarzenie podwójne: spektakl słowno-muzyczny w urodzinowej oprawie. A o detale zadbano z pietyzmem - były kolorowe zaproszenia, kwiaty,…

Read more: VIII Wieczór Poezji!

Czytaj więcej: Sezon 2019/2020 zaczęliśmy od II miejsca!Zdziesiątkowani zaczęli zmagania konkursowe od II miejsca Damiana Tomczyka z akompaniamentem Leny Piesik i Tymoteusza Rossy. III LO już po raz VI zorganizowało wspólne spotkanie śpiewających i grających młodych ludzi, by wymienic się doświadczeniami i miło wspólnie spędzic czas. 

Dziękujemy naszym artystom za wysoki poziom przygotowania tekstów i ciekawe aranże piosenek. Gratulujemy Amelii Cieślik dobrego debiutu w szeregach zespołu. 

Read more: Sezon 2019/2020 zaczęliśmy od II miejsca!

Czytaj więcej: Festiwalem Kwiatów zakończyliśmy nasze występy w roku 2019!Jak zwykle podczas Festiwalu Kwiatów w Ogrodzie Botanicznym miał miejsce koncert laureatów ogólnopolskich, wojewódzkich i miejskich konkursów recytatorskich pt. Młodzi, utalentowani, z przyszłością. Nie mogło oczywiście zabraknąć młodzieży ZS nr 10. Dziekujemy za cały rok owocnej pracy: Dominice Pisarskiej, Lenie Piesik, Damianowi Tomczykowi, Mateuszowi Ferstowi i Tymoteuszowi Rossie.

Read more: Festiwalem Kwiatów zakończyliśmy nasze występy w roku 2019!

Podkategorie

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!