foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Znowu na podium...Serdecznie gratulujemy naszym licealistkom, które -  jak zwykle - nie zawiodły i znalazły się w protokole IX powiatowo - miejskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.

Amelka Cieślik zajęła III miejsce, a Lena Piesik otrzymała wyróżnienie.

Brawo dziewczyny.

65. wojewódzki OKR!

W dniach 7-9 września w Instytucie Myśli Polskiej w Katowicach trwały eliminacje rejonowe 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę i Zabrze reprezentowały 4 osoby.

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Gajdzik z klasy 2o zajęła I miejsce w kat. recytacja, a Lena Piesik z 2H (akompaniament Mateusz Ferst z 4b/d) i Amelia Cieślik z 2H (akompaniament Lena…

Read more: 65. wojewódzki OKR!

Sukcesy w 65. OKRze!!!
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Zuza.jpg'
There was a problem loading image 'images/Zuza.jpg'

Eliminacje miejskie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla naszych artystów skończyły się pełnym sukcesem. Nie po raz pierwszy udowadniamy, że „artystyczna dziesiątka” to jest coś.

Z przyjemnością informujemy, że:

Zuzanna Gajdzik zajęła…

Read more: Sukcesy w 65. OKRze!!!

VIII Wieczór Poezji!

Nietypowy był to spektakl – niezwykłe to były urodziny! 28 lutego zespół Zdziesiątkowani wraz ze swoją instruktorką Beatą Wyrzykowską-Piesik oraz przyjaciółmi zaprosił widzów do Sali Kameralnej Teatru Nowego na wydarzenie szczególne, bo wydarzenie podwójne: spektakl słowno-muzyczny w urodzinowej oprawie. A o detale zadbano z pietyzmem - były kolorowe zaproszenia, kwiaty,…

Read more: VIII Wieczór Poezji!

Podkategorie

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!