foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

Aktywność młodzieży nie ograniczyła się wyłącznie do zajęć projektowych: goście spędzili wolny czas na basenie miejskim „Aquarius”, w Multikinie, na zajęciach sportowych w „Dziesiątce”. Mieli okazję zjechać na poziom 320 kopalni Guido i zapoznać się z ciężką górniczą pracą. „To było niezmiernie ekscytujące przeżycie dla mnie i moich uczniów znaleźć się pod ziemią, jechać podwieszaną kolejką, przeciskać się przez wąskie przejścia, słyszeć ogłuszający huk pracujących maszyn – powiedział na zakończenie wizyty w kopalni Robert Vella z Malty. Zagraniczni goście zwiedzili też zabytkowy Kraków oraz pochylili się nad cierpieniem więźniów obozu Auschwitz. Liczne zajęcia w gronie przyjaciół znacznie zacieśniły więzy przyjaźni, zniosły dzielące bariery językowe i kulturowe. Bardzo trudno było się rozstać po tak pełnym emocji tygodniu i wrócić do codziennych zajęć.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!