skype meeting 5 12 1W piątek 4 grudnia 2015 r. w ramach projektu Drone Team odbyła się pierwsza wideokonferencja. W konfernecji wzięli udział przedstawiciele każdego partnera projektu: z Hiszpanii koordynator projektu i zarazem dyrektor szkoły IES la FOIA w Ibi (Hiszpania) Irene Pastor Casas, przedstawiciele Firmy Aiju: Natxo Segui i Cesar Carrion, Franci Uduč, będący koordynatorem grupy ze Słowenii i Davor Malović, który z kolei jest koordynatorem grupy chorwackiej. Naszą silną grupę reprezentowały trzy osoby: dyrektor Mirosław Mendecki, koordynator projektu Małgorzata Jurczyk i Anna Zwolińska, która zapewniła nam silne wsparcie językowe.

Tematem videokonferencji było omówienie planu pracy, terminów spotkań na najbliższy rok współpracy, strategia działań. Konferencja ta była także przygotowaniem do pierwszego spotknia projektowego, które to odbędzie się w dniach 18, 19 stycznia w Hiszpańskiej miejscowości Ibi.

Atmosfera videokonferencji była bardzo przyjzana, bowiem wszyscy znamy się już ze współpracy w poprzednio realizowanym w Zespole Szkół nr 10 projekcie - CNC&IT. Miło było ponownie wymienić się pozdrowieniami, no i naładowani pozytywnie możemy przystapić do dalszych działań.

agenda

skype meeting 5 12 2skype meeting 5 12 3skype meeting 5 12 4

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!