foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMGP8860Dnia 6 kwietnia 2016r. w hali MOSiR odbyły się pod patronatem prezydenta Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik 18 Targi Edukacji "Szkolne Prezentacje 2016". Głównym adresatem targów są uczniowie ostatnich klas szkół gimnazjalnych. Zespół Szkół nr 10 przedstawiał na swoim stoisku oprawę związaną z Gwiezdnymi Wojnami, a głównymi atrakcjami były drukarka 3D, dron oraz roboty Lego Mindstorms. Projekt DroneTeam był promowany poprzez prezentację drona i drukarki 3D, a także przez informacje w szkolnej ulotce. Swoją premierę miał również roll-up "DroneTeam".

Galeria DroneTeam.

Galeria zdjęć z Targów Edukacyjnych.

Informacje o targach można poznać również na innych stronach:

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!