foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Nasi uczniowie wiersze piszą!Miło nam poinformować, że Krystian Kowalski został laureatem XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych "Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej" , a więc jego wiersz został zamieszczony w tomiku.

Recenzentem tegorocznej edycji tomiku jest Grzegorz Turnau.

Serdecznie gratulujemy laureatowi.

Wspomnienia z planu teatralnego...

„Gorączka dojrzałości”, czyli wspomnienia z planu spektaklu w reżyserii Michała Białeckiego

W życiu są noce i dnie, ale są też niedziele, których jest najmniej

Maria Dąbrowska Noce i dnie

W czasach gdy codziennością stało się coś, co kiedyś było piętnowane czyli całodniowe siedzenie w domu, każda okazja do oderwanie się…

Read more: Wspomnienia z planu teatralnego...

Czytaj więcej: Mamy młodego poetę!Cieszymy się bardzo, że w grupie dziennikarskiej nie tylko działają osoby, które piszą artykuły i recenzje, ale też tworzą własne utwory. Gratulujemy Krystianowi Kowalskiemu debiutu poetyckiego w ramach XVI edycji Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej.

Read more: Mamy młodego poetę!

Czytaj więcej: Dziennikarki świętowały 8 lat PK!Nasze młode dziennikarki uczestniczyły w piątek - 1 lutego - w uroczystości 8 urodzin Pokładów Kultury. Impreza miała miejsce w przepięknie wyremontowanej sali sprężarek Sztolni Kopalni Luiza. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za zaangażowanie, inspirujące materiały dziennikarskie i budowanie marki zabrzańskiej kultury.

Gratulujemy: Melanii Gwóźdź, Agnieszce Musiał, Dominice Pisarskiej, Magdalenie Wilk i Mai Żurek. 

Read more: Dziennikarki świętowały 8 lat PK!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!