foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

17 września rozpoczęliśmy zajęcia w ramach Eksperymentu Pedagogicznego, którego pełny tytuł to: "Przyszłość w moich rękach - eksperyment pedagogiczny przygotowujący uczniów do  studiowania na kierunkach matematycznych, przyrodniczych i technicznych, które dają możliwość  wejścia na rynek pracy w innowacyjnych i najprężniej rozwijających się  sektorach gospodarki". Mottem tego eksperymentu są słowa Alberta Einsteina:WP 011345

                                   " Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
                            aż znajduje się taki jeden, który nie wie,

                     że się nie da - i on to robi."               

WP 011375Zainteresowanie zajęciami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Już za pierwszym razem wzięło w nich udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Wykonaliśmy wiele eksperymentów, przygotowując się do Zabrzańskiego Dnia Nauki. Udane doświadczenia sprawiają nam zawsze wiele radości.

 

Z niecierpliwością przygotowujemy się do kolejnych wyzwań, a przede wszystkim do zajęć realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!