foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

000W dniach 07.11.16 - 11.11.16 pan Mendecki i pani Słonka uczestniczyli w wizycie roboczej w Howes Primary School, w Coventry. W spotkaniu wzięli udział wszyscy koordynatorzy projektu, jak również dyrektorzy niektórych szkół. W trakcie spotkania nauczyciele wymienili się uwagami dotyczącymi pierwszego zadania - portretu pracującego naukowca. Wymieniono się pracami, przedstawiono rezultaty. Przedyskutowano również wyniki ankiety skierowanej dla uczniów, jak również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród nauczycieli, dotyczących nauczania STEAM. Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze logo projektu – wygrał projekt zaproponowany przez szkołę grecką. Zapoznano sie z platformą e-twinning. Ponadto uczestnicy ustalili plan pracy na najbliższy rok, jak i terminy następnych wizyt. Było to bardzo owocne spotkanie.

W tym samym czasie pani Przybyłowicz i pan Nadolski wzięli udział w szkoleniu dotyczącym platformy GO-LAB, przeprowadzonym przez przedstawicieli Uniwersytetu Leicester: Roba Edlin-White i Mattiasa Heinza. Przykłady stosowania Go-Lab w codziennej pracy zaprezentowała Sue de Cicco z Joseph Chamberlain College w Birminhgam. Diana Bannister z Uniwersytytetu Wolverhampton przeprowadziła szkolenie w temacie Future Classroom Lab. Nauczyciele mieli również możliwość poznania Neila Monteiro, który przeprowadził warsztaty na temat wykorzystania dramy w prowadzeniu zajęć, głównie z przedmiotów ścisłych. Nauczyciele zwiedzili również National Space Centre w Leicester, gdzie Sophie Bartlett z Uniwersytetu Cardiff zapoznała ich z projektem Faulkes Telescope Project. Nauczyciele zwiedzili również zabytkowy Oxford, gdzie zapoznali się z systemem edukacji w Wielkiej Brytanii.

Galeria zdjęć

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!