foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Open day findW czasie Dni Otwartych dla szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych uczniowie i rodzice z ościennych szkół i nie tylko mieli możliwość zapoznania się z naszym projektem. Obejrzeli wystawę przedstawiającą cele projektu, założenia i rezultaty prac. Obejrzeli prezentacje komputerowe pokazujące wszystkie wydarzenia mające miejsce w trakcie realizowania projektu, głównie jednak związane z wymianami uczniowskimi. Uczniowie biorący udział w projekcie opowiedzieli o swoim w nim uczestnictwie, wskazując na zalety tego przedsięwzięcia. Odpowiadali również  na pytania uczniów i rodziców.

Po powrocie z Patras uczniowie biorący udział w wymianie zostali ambasadorami robotyki i szkolili innych uczniów w tym zakresie. Wszyscy dostali do zrealizowania konkretny scenariusz - budowa robota, który segreguje śmieci: https://youtu.be/edyrVwygn9w

Uczniowie mieli za zadanie stworzenie quizu o Polsce używając do tego programów kodujących. 

Przypominamy o możliwości zapoznania się z oficjalną stroną internetową projektu http://find-project.eu/

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!