Open day findW czasie Dni Otwartych dla szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych uczniowie i rodzice z ościennych szkół i nie tylko mieli możliwość zapoznania się z naszym projektem. Obejrzeli wystawę przedstawiającą cele projektu, założenia i rezultaty prac. Obejrzeli prezentacje komputerowe pokazujące wszystkie wydarzenia mające miejsce w trakcie realizowania projektu, głównie jednak związane z wymianami uczniowskimi. Uczniowie biorący udział w projekcie opowiedzieli o swoim w nim uczestnictwie, wskazując na zalety tego przedsięwzięcia. Odpowiadali również  na pytania uczniów i rodziców.

Po powrocie z Patras uczniowie biorący udział w wymianie zostali ambasadorami robotyki i szkolili innych uczniów w tym zakresie. Wszyscy dostali do zrealizowania konkretny scenariusz - budowa robota, który segreguje śmieci: https://youtu.be/edyrVwygn9w

Uczniowie mieli za zadanie stworzenie quizu o Polsce używając do tego programów kodujących. 

Przypominamy o możliwości zapoznania się z oficjalną stroną internetową projektu http://find-project.eu/

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!