IMG 0665W dniach 16.10-17.10 nauczyciele uczestniczyli w spotkaniu roboczym w Lunde, w Norwegii.

Koordynatorzy dokonali ewaluacji zadań 9,10 i 11- efekty na stronie projektu. Wyciągnięto wnioski do dalszej pracy. Naszkicowano plan pracy na rok szkolny 2017/2018. Omówiono szczegółowo zadania 12,13,14,16. Zaplanowano spotkanie w Grecji i na Sycylii.

Spotkanie miało również na celu przeszkolenie nowych nauczycieli w zakresie prowadzenia projektów unijnych. Dowiedzieli się jak prowadzić projekty w  Akcji K1 I K2. Jak je napisać, na co kłaść nacisk. Nauczyciele zostali również przeszkoleni w temacie platformy etwinning

Wszyscy nauczyciele zostali zapoznani z norweskim systemem edukacji. Zostali oprowadzeni po rozległym terenie szkoły, do którego należy prywatna przystań wodna z kajakami, las z terenami do jazdy narciarskiej biegowej, jak również wzgórza do narciarstwa zjazdowego i skoków narciarskich. Nauczyciele mieli możliwość obserwacji i prowadzenia lekcji. 

Galeria

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!