foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC 0063Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 10 właśnie wrócili z Sycylii. W ciągu pięciu dni wraz z przedstawicielami Włoch, Malty, Anglii, Norwegii i Grecji w ramach projektu Erasmus plus wzięli udział w konferencji poświęconej roli kobiet w rozwoju nauki oraz zajęciach związanych z przygotowaniem prezentacji na temat życia i osiągnięć laureatek Nagrody Nobla. Każda z grup roboczych przygotowała też propozycję ponownego wykorzystania odpadów - powstały więc instrumenty muzyczne, siedziska, zestaw piknikowy czy kosz na śmieci - wykonane z kartonu i plastikowych butelek.

Wspólna praca, zabawy, zwiedzanie Palermo i Erice mocno zacieśniły więzy uczestników projektu, a piosenka i teledysk przygotowane przez polskich uczniów – „Steam rap” - podbiły ich serca. Nic więc dziwnego, że pożegnaniu towarzyszyły łzy.

Galeria zdjęć

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!