foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

W dniach 10-12 września 2009 roku w Zabrzu odbyła się pionierska w Polsce i na świecie I edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej.
12 września klasa 1m LO kandydaci do projektu ,,Partnerzy w nauce" wraz z wychowawczynią Ireną Bacz uczestniczyli w formie otwartej targów.
Uczniowie zwiedzali stoiska instytucji i obiektów dziadzictwa przemysłowego z Polski, Europy i świata,kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, browarów, winnic i winiarni,szlaków rękodzieła artystycznego, producentów perfum. W Muzeum papiernictwa uczniowie sami mogli wykonać kartkę papieru czerpanego.
Miłą niespodzianką była obecność pana Tomasza Zubilewicza prezentera pogody w TVN, który promował swą książkę ,,Polska na pogodę i niepogodę".Pan Tomasz przyjął zaproszenie do zdjęcia klasowego a 14 września o 6.15 w TVN 24 pozdrowił klasę 1m.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!