foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

zabolekOd września 2019 roku w naszej szkole realizujemy projekt „In which world do we want to live? – w jakim świecie chcemy żyć?”.

W jego ramach udało nam się odwiedzić piękną Maltę! Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie możemy odbywać kolejnych podróży. Znaleźliśmy jednak na to sposób! Każdy projektowy partner - Litwa, Niemcy, Gozo (Malta), Portugalia, Holandia, Francja i Polska - wyśle swoją maskotkę do szkoły innych krajów. Tym sposobem nasz podróżnik zwiedzi wiele ciekawych miejsc i opisze swoje doświadczenia!

Przedstawiamy Wam naszą maskotkę, Żabola Kowalskiego, która właśnie rozpoczyna swą podróż do Francji!

Szerokiej drogi!

 

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!