foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

31 maja o godz. 1200 w kościele św. Teresy w Zabrzu odbył się finał konkursu piosenki religijnej. Jak co roku cieszył się dużą popularnością. Startowała w nim młodzież z całego Zabrza. Nasi uczniowie też chętnie brali udział w konkurencji. Powiodło się chórowi i zespołowi  w składzie: A. Orłowska, B. ,  A. Kornacki, J. Wołoszyn oraz Ł. Gębka. gratulujemy.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!