foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Mieliśmy przyjemność ponownie gościć 2 czerwca  na uroczystej gali w parafii pod wezwaniem świętej Teresy w Zabrzu- Mikulczycach finalistów organizowanego przez naszą szkołę konkursu.  Zaproszeni zostali również:
•    prezydent miasta pani Małgorzata Mańka – Szulik, w imieniu której przybył pan prezydent Jak Pawluk ,
•    naczelnik wydziału oświaty pani Ewa Wolnica,
•    radni miasta Zabrze : pani Gabriela Pudlo–Chojnacka , pan Gerd Piernikarczyk , pan Joachim Wienchor,
•    przedstawiciele duchowieństwa : ks.  J.  Matysek,  ks.  T. Hryhorowicz, ks.  P. Klemens,  ks.  F. Koenig .
Pierwsze miejsca zajęli:
•    Kamila Hoinkis – solistka ze Szkoły Podstawowej nr 26 ;
•    Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 23;
•    Karolina Borner w kategorii soliści, szkoły ponadgimnazjalne.
oraz
•    Kinga Jędrysik przy akompaniamencie Agaty  Kornackiej z Zespołu Szkół nr 10 (gratulujemy)!
Cieszymy się, iż konkurs ten ma już kilkuletnią tradycję i każdego roku gościmy coraz większą liczbę uczestników, którzy poprzez śpiew pogłębiają wiarę. Natomiast wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów na drodze muzycznej. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!