foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KARTA ZGŁOSZENIA

SZKOŁA

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

KATEGORIA WIEKOWA

WYKONAWCY

(Jeśli są to soliści, proszę podać imiona i nazwiska; jeśli Zespół, proszę podać liczbę osób)

INSTRUMENT oraz

tytuły wykonywanych utworów

         

* Bardzo prosimy wszystkich Uczestników o przygotowanie dodatkowego utworu: „Ty tylko mnie poprowadź”, który chcemy wspólnie wykonać podczas uroczystej Gali Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej. Tekst i nuty dostępne są na stronach internetowych. Utwór ten nie może być prezentowany w Konkursie.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!