foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Milena była uczennicą naszego gimnazjum. Teraz uczęszcza do naszego liceum. Ma wiele osiągnięć w kategorii poezji śpiewanej. Od wielu lat z licznymi sukcesami reprezentuje naszą szkołę na terenie miasta i województwa.

Do największych osiągnięć Mileny należą: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej, I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej oraz I miejsce w Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Zdobyła również wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza w języku Szekspira".  W roku szkolnym 2014/2015 dotarła do etapu wojewódzkiego 60 jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i zdobyła wyróżnienie. Oprócz śpiewania uczennica ma pasję, którą jest łucznictwo. Na polu tego sportu ma wiele sadysfakcjonujących wyników: X miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Polski Młodzików. Poza tym Milena jest reprezentantką Polski w łucznictwie kobiet.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!