foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaArchacka,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaArchacka,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Magdalena Archacka była  uczennicą naszego gimnazjum, a teraz jest naszą licealistką. W roku szkolnym 2012/2013 otrzymała tytuł laureata konkursów przedmiotowych z: j. polskiego i j. niemieckiego, w związku z tym była zwolniona z egzaminu z części humanistycznej i językowej, tym samym uzyskując maksymalną liczbę punktów. Uczennica reprezentuje szkołę w licznych konkursach. Zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie pt. "Zastosowanie matematyki w fizyce i chemii" oraz I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Francusko-Hiszpańsko i Niemieckojęzycznej.   

Już w liceum w roku szkolnym 2013/2014 otrzymała stypendium Prezydent Miasta Zabrze w dziedzinie nauki. Gratulujemy!

Nie próżnuje i zdobywa kolejne laury: I miejsce w II Miejskim Konkursie Wiedzy o Zabrzu oraz II i I w IV i V Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku "Czy znasz swój język ojczysty?", jak również wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim "Polskie więźniarki w Ravensbriick", dotarła do II etapu Olimpiady z języka polskiego i języka niemieckiego. Zajęła II w województwie i V w kraju miejsce w konkursie języka niemieckiego "Deutschfreund".  • Dyplom_1
  • Dyplom_2
  • Dyplom_3
  • Dyplom_4
  • Dyplom_5

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!