foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MalgorzataUlman,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MalgorzataUlman,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Małgorzata Ullmann była uczennicą naszego gimnazjum ze szczególnymi uzdolnieniami plastycznymi. Jej prace były przemyślane i bardzo oryginalne pod względem wykonania. Zdobywała wiele nagród w różnego rodzaju konkursach miejskich, do najważniejszych należą:

I miejsce w Miejskim Konkursie „Zabytki Przemysłowe Zabrza” oraz Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Zabrze moje miasto”. Małgosia posiada również certyfikat Młodego Muzealnika za zaangażowanie w sprawy muzealne Zabrza.

Obecnie uczy się w liceum plastycznym.

  • MalgorzataUlman1
  • MalgorzataUlman2
  • MalgorzataUlman3
  • MalgorzataUlman4

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!