foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/KingaJedrysik,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/KingaJedrysik,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Kinga Jendrysik – uczennica naszego liceum - ma na swym koncie wiele sukcesów muzycznych. Bardzo dobrze śpiewa i potrafi interpretować teksty na różnego rodzaju konkursy poezji śpiewanej. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień już w gimnazjum, do najważniejszych należą:

 

I miejsce w Zabrzańskiej Lidze Recytatorskiej, wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim (w kat. poezja śpiewana) „Z Gałczyńskim łatwiej”, II miejsce oraz wyróżnienie w 57 i 56 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka oraz II miejsce w V Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej i I miejsce w kat. duety w VI miejskim Konkursie Piosenki Religijnej. Kinga wspiera również chór szkolny oraz liczne imprezy szkolne i akademie.

Teraz reprezentuje nas w szkole ponadgimnazjalnej i  zdobywa następne laury: III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Z Gałczyńskim łatwiej"(2013), wyróżnienie w IX  Ogólnopolskim Konkursie "Z Gałczyńskim łatwiej" (2014) oraz III miejsce w eliminacjach wojewódzkich 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (2013) oraz I miejsce w eliminacjach wojewódzkich 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (2014) , I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Proza i poezja w języku Szekspira" i I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Na wschód od Bugu".

Kinga również bardzo dobrze pisze. W roku szkolnym 2012/2013 zdobyła wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim "Prawda i kłamstwo o Katyniu" i ma na swym koncie, w związku z tym, publikację.

Życzymy powodzenia w następnych konkursach.

 • Kinga Jendrysik (4)
 • KingaJedrysik1
 • KingaJedrysik2
 • KingaJedrysik3
 • KingaJedrysik4
 • KingaJedrysik5
 • KingaJedrysik6
 • KingaJendrysik7
 • KingaJendrysik8

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!