foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Julia była uczennicą naszego gimnazjum i liceum. Już w gimnazjum była laureatką olimpiady języka polskiego. W szkole ponadgimnazjalnej wykazywała duże zdolności nie tylko w zakresie przedmiotów humanistycznych, ale i matematycznych. W roku szkolnym 2012/2013 otrzymała nagrodę Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy z najwyższą średnią nauczania w szkole. Julia miała na swym koncie wiele osiągnięć, do najważniejszych możemy zaliczyć: wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „Polskie więźniarki w Ravensbrück ”, II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym oraz udział w finale Miejskiego Konkursu „Czy znasz swój język ojczysty?” 

Teraz jest studentką na wydziale matematyki stosowanej - życzymy dalszych sukcesów!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!