foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

Michał jest uczniem naszego liceum od 2012 roku. Jest akompaniatorem i aranżerem wielu szkolnych solistek, które (dzięki ciekawemu wykonaniu muzycznemu) otrzymują liczne nagrody na konkursach miejskich, wojewódzkich i krajowych w kategorii poezja śpiewana i piosenka aktorska. Na terenie Zabrza uczestniczy w różnego rodzaju oprawach artystycznych licznych imprez miejskich. Uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Zabrzu, aktywnie uczestniczy w projekcie UE "Europa u bram". Ma na swym koncie wiele nagród i wyróżnień, do najważniejszych należą: 

wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach

I miejsce w IV Chrzanowskim Spotkaniu Młodych Instrumentalistów

wyróżnienie w IV Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Kłodzku.

Michał otrzymuje również liczne podziękowania za wykonywanie utworów  wraz z Filharmonią Zabrzańską na koncertach "Dzieci dzieciom",  został  także zakwalifikowany - jako solista - do wykonywania utworów wraz z Śląską Orkiestrą Kameralną.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!