foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Zdjęcie_z_mety.jpg'
There was a problem loading image 'images/Zdjęcie_z_mety.jpg'

Zdjęcie z metyPół roku biegania i przygotowań pod różnymi kątami, wreszcie maraton ultra dystansowy - bieg przez 53 km po górach. Godziny treningu z ciałem, ale przede wszystkim pracy z własnym umysłem i w końcu zdobycie upragnionego medalu. Ekstra wrażenie, nie do opisania, zająłem 32 miejsce w swojej kategorii. - Tak mówi o tym, co zrobił Przemek Garbowski - nasz tegoroczny maturzysta. 

Gratulujemy serdecznie, bo to niezły wyczyn. Cieszymy się z sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia.

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!