foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

HallowenDnia 28 października 2016 w naszej szkole odbyły się warsztaty językowo-kulturowe Halloween, które dzięki uprzejmości i współpracy uczniów klas drugich gimnazjum, zamieniły się w zajęcia pełne dobrej zabawy. Nowo przybyłe klasy pierwsze miały okazję odświeżyć sobie co nieco informacje na temat sposobów obchodzenia tego święta, a także wziąć udział w typowych grach i zabawach – nie obyło się bez wyławiania jabłek z wody czy wróżenia z kart! Hallowen 4

Serdecznie dziękujemy uczniom klas drugich, które pod okiem pani Julianny Polit, Magdy Bielawskiej oraz Joanny Suligowskiej rewelacyjnie poprowadziły czterogodzinne warsztaty. Dziękujemy również wszystkim osobom, które poświęciły swój czas na przygotowanie przepięknych, strasznych dekoracji. 

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!