foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

PART 1479986845549Myślę, że każdy z nas lubi zwiedzać różne ciekawe miejsca, poznawać kulturę innych krajów  oraz nabywać doświadczenia. Czemu by na tym nie zarabiać?  Zachęcał nas do tego Pan Krzysztof Wójcik, właściciel biura Awentur, który na dwóch lekcjach turystyki (24.11), pod okiem Pani Doroty Bayer i Pani Katarzyny Kowalskiej - Bławat, zgłębiał z nami tajniki branży turystycznej. Za pomocą ciekawej prezentacji pokazał, w jak łatwy sposób można założyć własną firmę, jakie kroki się z tym wiążą oraz jak sprawnie i szybko zorganizować wycieczkę turystyczną. Po dogłębnym omówieniu tematu przez naszego gościa, uczniowie mogli zadawać nurtujące ich pytania. Za aktywny udział w lekcji była szansa na  zdobycie słodkiego upominku. Zajęcia przebiegły w naprawdę miłej atmosferze. Myślę, że rady Pana Krzysztofa były bardzo pomocne w rozwijaniu naszej pasji turystycznej pod kątem zawodowym.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie!

Marzena Kycia kl. 2m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!