foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W Zespole Szkół nr 10 mamy juz dwie drukarki 3D. Pierwszą - jest drukarka firmy Zortax - została zakupiona z projektu unijnego CNC&IT realizowanego w ramach programu unijnego Leonardo da Vinci, drugą nauczyciele przedmiotów informatycznych sami poskładali na wyjazdowym warsztacie, które to miało miejsce w Zgierzu. Drukarka jest dostępna w pracowni 102.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!